0

ימים

0

שעות

0

דקות

0

שניות

T2MED

סטארטאפ

3 ימים

24-26.3.2021

פקולטה לרפואה, טכניון

האקתון יזמות רפואית

לסטודנטיות ולסטודנטים מכל התארים והפקולטות

ב-T2MED תפגשו סטודנטים וסטודנטיות ממגוון תחומים ופקולטות במטרה למצוא פיתרון טכנולוגי ועסקי לבעיות רפואיות. במהלך הכנס תלמדו לבנות תוכנית עסקית, לעבוד על אב-טיפוס ראשוני, לראיין לקוחות ומשתמשים פוטנציאליים. ביום האחרון של הכנס כל הקבוצות יציגו את רעיונותיהן ומוצריהן בפני ספקי התעשייה והבריאות המובילים בישראל. עבודת הסטודנטים והסטודנטיות בכנס תתקיים בקבוצות קטנות, רב תחומיות. כל קבוצה תתמקד בבעיה רפואית אחרת שתיבחר על ידי חברי הקבוצה ותקבל חונכות אישית ממנטורים מובילים בתחום היזמות הרפואית בישראל.

הזוכים משנה שעברה: ALARMI

הדס בראודה | שון היילברון-דורון | נועה גולדברג | ולנטינה ד'אמפייר | קמרון גרנזי

פרסים

חופשה בישראל + מענק ₪5,000

שובר ללילה בצימר או במלון לזוג לכל משתתף + 5,000 ₪ לכל צוות לשימוש בתכנית BizTEC

מקום 2

IPAD + מענק ₪7,000

דור 8 של ipad לכל משתתף + 7,000 ₪ לכל צוות לשימוש בתכנית BizTEC

מקום 1

אוזניות + מענק ₪3,000

JBL LIVE 500BT לכל משתתף + 3,000 ₪ לכל צוות לשימוש בתכנית BizTEC

מקום 3

התוכנית

הגשת מועמדות

החל מיום ד' ה- 13.1.21 נפתחת ההרשמה לתחרות! כצעד ראשון בדרך להצטרפות לצוות ופיתוח רעיון לפרויקט יזמי ואף לחברת הייטק, מתעניינים ומתעניינות יוכלו להגיש טופס הגשת מועמדות. הודעת קבלה תישלח למתאימים עד ה- 14.2.21.

13

ינואר

הגשת רעיונות

החל מיום א' ה-21.2.21 כל המתקבלים יוכלו להגיש רעיונות לפיתוח בתחרות! בשלב זה תוכלו להציע פרויקט לפיתוח במסגרת התחרות ואולי להיות ראשי הקבוצה שתקדם את המיזם אותו הצעתם, בה תקבלו ייעוץ והנחייה מבכירים בתחום הרפואה, היזמות והשיווק.

21

פברואר

דירוג רעיונות

החל מיום ה' ה- 4.3.21 ועד ה-10.3.21 תינתן האפשרות למשתתפי ולמשתתפות התחרות לדרג רעיונות שהועלו לפי מידת העניין והרצון לקחת חלק בפיתוח רעיונות אלה. דירוג הרעיונות מהווה שלב ראשון בה לכל משתתף ניתנת הזדמנות לעצב אקטיבית את פני התחרות. ביום ד' ה- 10.3.21 ישלחו הודעות לרעיונות הנבחרים.

4

מרץ

פגישת הכנה בזום

ביום ד' 17.3.21 יתקיימו מפגשי ההכנה בזום! נדון בעקרונותחשובים ביזמות, מבחירת הרעיון עד שלב הביצוע, ועל איך נוכל למצות את ההאקתון למטרה זו. נמשיך את הדיונים בקבוצת הפייסבוק שלנו

17

מרץ

ההאקתון מתחיל!

ביום ד' ה-4.3.21 נתחיל בהצגת הרעיונות הנבחרים שעליהם נעבוד במהלך ההאקתון. לאחר מכן נתחלק לקבוצות ונתחיל לעבוד! המנטורים ילוו אתכם צמוד מההתחלה ויהיו שם בכדי לייעץ.

24

מרץ

מפתחים את הפרוייקט

ממשיכים לעבוד! נדון בצעדים איך לבנות מודל עסקי - מהו המוצר? מי הלקוחות? נעשה עבודת שטח ונשאל רופאים, לקוחות פוטנצאליים וכל אחד שמוכן לעזור לנו! באותו הזמן, נתחיל לעבוד על סרטון הסיום ונלמד איך לתמצת את כל הרעיון לכדי סרטון מנצח!

25

מרץ

ממשיכים לעבוד!

היום המיוחל הגיע! לאחר יומיים רצופים של עבודה, הגיע הזמן לארוז הכל, לסגור פינות, לבצע תיקונים אחרונים ולהגיש את הסרטונים ותמצות המיזמים. הקבוצות הטובות ביותר יקבלו הודעות מעבר לשלב הגמר! קבוצות אלו יציגו את הרעיונות שלהן מול פאנל שופטים בזום, ויענו על שאלות לגבי הפרויקט.

26

מרץ

הצוות המארגן

שון היילברון דורון

סטודנטית לרפואה

ליהי בלומן

סטודנטית לרפואה

עומר בכר

סטודנט להנדסת מערכות מידע

שני גפניאל

סטודנטית לרפואה

שאלות נפוצות

כיצד התחרות תתקיים השנה?

השנה התחרות תועבר בפלטפורמה טכנולוגית לחלוטין: בתוכנת 'zoom' יועברו הרצאות כחלק מהליך הלמידה לתחרות, בנוסף התוכנה תשמש כפלטפורמה ליצירת קשר עם מנטורים. עבודה משותפת על הפרויקט כקבוצה והעלאת בקשה ליצירת קשר עם מנטור תתבצע ע"י אפליקציית המסרים 'discord'. לבסוף תוצרי הקבוצות הסופיים לכל מיזם יוצגו בסרטון שייצרו הקבוצות ויועלה לערוץ ה - 'youtube' של התחרות.

אני לא חלק מהפקולטה לרפואה, האם יש טעם להגיש מועמדות?

התשובה הפשוטה היא: כן. בכל התחרויות בשנים קודמות סטודנטים וסטודנטיות ממגוון תחומים עבדו יחד בקבוצות מעורבות. סטודנטיות להנדסת חשמל והנדסת מכונות עבדו לצד סטודנטים להנדסה ביו-רפואית, אדריכלות, מדעי המחשב, כימיה ורפואה. כל עוד יש לך תשוקה ליוזמות טכנולוגיות ורפואיות, תרומתך לכנס תהיה משמעותית.

מי אנחנו?

תחרות t2med היא מיזם לעידוד יזמות וחדשנות בתחום הרפואה שפותח ע"י הפקולטה לרפואה ע"ש רות וברוך רפפורט בטכניון, תוך שילוב מגוון סטודנטיות וסטודנטים מהפקולטות השונות בטכניון וסטודנטים וסטודנטיות ממוסדות שונים בעולם לצורך הגיית רעיונות חדשניים לקידום הרפואה.

מה אוכל לקבל מהאקתון T2MED?

בתרחיש הגרוע ביותר תעבדו עם אנשים מבריקים ממגוון תחומים כדי ליצור סטארט-אפ רפואי. זהו מקום בו תוכלו ללמוד רבות על עולם היזמות הרפואית מטובי המנטורים בתעשייה. הכנס הוא הזדמנות נפלאה לפתח מערכות יחסים עם יזמים, יזמיות, חממות, ואנשים עם ניסיון בפיתוח מוצרים. במקרה הטוב תוכלו להיות המייסדים והמייסדות של סטארט-אפ רפואי חדשני.

מה היתרון של T2MED על פני האקתונים אחרים?

כנס T2MED מבוסס על תוכנית 3DS העולמית, המספקת קרקע פורייה להתפתחות סטארט-אפים. עד היום גויסו עשרות חברות שגייסות מיליוני דולרים במסגרת 3DS. בהאקתון תקבלו לווי צמוד של מיטב המנטורים בעולם הרפואה, התעשייה, עריכת פנטנטים ועוד, כל זאת בכדי לקדם את ההצלחה שלכם. T2MED הוכיחה את עצמה בשנים האחרונות, בכל שנה קבוצות מנצחות בהאקתון העפילו לשלבים הסופיים של BizTEC או הצליחו לגייס משאבים.

ספונסרים

Biztec
בני ציון
כרמל
העמק
רמב"ם
הלל יפה
דומינו'ס

שיתופי פעולה בינלאומיים

צור קשר

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.